Prosinec 2015

Založení blogu aneb Šťastné a veselé

24. prosince 2015 v 15:24 | Penelope
Ahoj, tohle je můj nový blog. Takže tě tu srdečně vítám :) Blog bude něco jako můj deník, samozřejmě se tu objeví mnoho dalších různých článků, které se deníčkových věcí týkat nebudou.

Dále tedy budu psát také nějaké názory na knihy, chtěla bych zkusit vymyslet nějaký zajímavý citát a pak ho sem umístit. Mám hrozně ráda takové ty nadpřirozené věci a frantasy žánr, kterým bude blog asi taky dost zamořený. Určitě se tu objeví nějaké moje fotky.

Chci psát jen tak pro radost a možná proto, abych se odreagovala a podělila se s vámi, o svých zážitcích ze života. Budu ráda když budete hodně komentovat, či hvězdičkovat abych věděla jestli to vůbec k něčemu bude.

Určitě bych si chtěla oblíbit nějaké blogy, ale to až postupem času :) Pokud byste měli zájem tak by mě určitě zajímaly blogy na téma historie, zvířata, fantasy, knihy, blog o nadřirozenu nebo taky nějaký deníček.

Celkem se mi líbí že jsem si blog založila dnes na Vánoce, takže je to, o to více něčím kouzelné.

Blog bude doprovázen fotkami, které se budu snažit nafotit já a používat jen svojí tvorbu. Pokud tomu tak nebude tak se pokusím dát pod obrázek odkaz, kde jsem ho sehnala.

Možná bych vám mohla podat taky pár zajímavých informací o sobě, kromě těch které jsou již v menu. Takže je tu taková důležitá věc a to že je Penelope jen přezdívka, je ojedinělá a moc lidí jí nemá, takže proto jsem si ji vybrala.

Doufám že se na můj blog budete rádi vracet... Užijte si Vánoce! :)